Savęs ieškojimas lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Savęs ieškojimas dažniausiai reiškia savęs pažinimą, kuris susijęs su individo brandą. Tai taip pat liečia esminius pasikeitimus gyvenime, kuriuos iššaukia tam tikri įvykiai. Jie tarsi leidžia atrasti save iš naujo ir suprasti svarbiausius dalykus, kurie brandina žmogų, parodo jo tikrąsias savybes bei kartais netgi atskleidžia gyvenimo prasmę ir kitokias jo peripetijas. Dažnai toks savęs ieškojimas yra pabrėžiamas ir lietuvių literatūroje. Taigi šioje kalboje aptariama savęs ieškojimo tema. Ilgas aprašymas: Savaime suprantama, kad kai žmogus gimsta, jis į pasaulį su savimi atsineša tam tikras įgimtas savybes. Palaipsniui tomis įgimtomis savybėmis naudodamasis, žmogus susipažįsta su savo artima aplinka. Išaugęs iš artimos aplinkos, norėdamas pažinti pasaulį, žmogus pradeda suvokti kur kas daugiau. Žmogaus gyvenimo spektre pasirodo labai daug įvairiausių aspektų, kurie neretai nuslopina savęs suvokimą, tokį, kokį žmogus turėjo prieš tai. Būtent todėl žmogus pamažu susipažindamas su pasauliu, regėdamas siūlomų jam dalykų visumą, pradeda ieškoti ir savęs. Taigi žmogaus gyvenime prasideda reikšmingas procesas – savęs ieškojimas. Daugelis savęs ieškojimą įvardija kaip mėgstamos veiklos atradimą, kiti savęs ieškojimą sieja su atvirumu pasauliui ir buvimu tokiam, koks esi. Tačiau bet kokiu atveju, savęs ieškojimas labai individualus, labai intymus ir labai reikšmingas dalykas kiekvienam, be kurio žmogus būtų niekas. Save surasti gali prireikti daug metų, tačiau anksčiau ar vėliau pavykus tai padaryti, gyvenimas tampa praktiškai idealus. Taigi kaip atvaizduojamas savęs ieškojimas lietuvių literatūros kūriniuose, kuo savęs ieškojimas žmogui yra reikšmingas, plačiau aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!