Šeimos daroma įtaka asmenybės formavimuisi XXa. literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Asmenybė yra žmogaus vertybių, mąstymo ir elgesio visuma. Žmogus auga ir keičiasi kaip asmenybė įgydamas vis daugiau patirties, tačiau labai didelę įtaką žmogaus gyvenime turi šeima. Kiekvienas žmogus turi šeimą, kuri kuria ir formuoja jo pasaulį. Tėvai suteikia šilumą ir meilę savo vaikui, vaikas perima tėvų vertybes ir pasaulio suvokimą, kas turi labai didelę įtaką jo tolesniam gyvenimui. Tačiau tėvai gali daryti blogą įtaką vaiko asmenybei – jie gali jam trukdyti formuotis kaip savarankiškam individui, nesirūpinti juo, palikti jį vienišą ar traumuoti visam gyvenimui. Literatūroje dažniausiai yra pabrėžiama pozityvi tėvų įtaka – dažniausiai tėvai yra vertybių ir tradicijų puoselėtojai, kurie jas perduoda vaikams. Tad ilgą laiką literatūroje vyravo teigiamas šeimos įvaizdis kuriant ir formuojant žmogaus asmenybę, tačiau šią idilę pakeitė XXa. literatūra. XXa. buvo didelių kultūrinių ir tradicinių pokyčių metas, kuris paveikė visą Europą. Didelę įtaką XXa. žmogui darė ir du pasauliniai karai, kurie pakeitė žmogaus pasaulio suvokimą. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama šeimos daroma įtaka asmenybės formavimuisi XXa. literatūroje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Šeimos daroma įtaka asmenybės formavimuisi XXa. literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai