Šeimos santykiai literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Janette Rainwater yra teigusi, kad „Meilė yra laisvės gėlė. Jeigu bandysite ją pagrobti ir išlaikyti, ji, be abejo, nuvys kaip ir bet kokia gėlė, nupjauta ir pamerkta į vazą, ar bet koks drugelis, pagautas ir prismeigtas prie lentos“. Meilė yra vienas svarbiausių dalykų šeimoje. Šeima yra vertybė, kuri išlieka svarbi visais laikais, net ir šiuolaikiniame moderniame pasaulyje. Šeima perduoda vertybes, šilumą, meilę ir taip sukuria tvirtus ryšius tarp visų šeimos narių, kurie nenutrūksta per visą gyvenimą. Vaikai auga laimingi, o tėvai džiaugiasi savo vaikais. Vis dėlto, šeima ne visada būna tokia. Dažnai šeimoje būna daug smurto, neapykantos, prievartos ir kitų neigiamų dalykų, kurie skaudžiai veikia tėvus ir vaikus. Tuo tarpu literatūra įvairiai vaizduoja šeimą – vieni autoriai šeimą vaizduoja teigiamai ir idealistiškai, o kiti parodo, kokios gali būti šeimos problemos, pykčiai ar nesutarimai. Todėl literatūra mums gali padėti geriau suvokti šeimą. Šiame kalbėjime yra nagrinėjami šeimos santykiai literatūroje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Šeimos santykiai literatūroje.
4 (80%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai