Šiuolaikinių populiarių dainų tekstai.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Dainos žmonių gyvenimuose jau yra nuo pačių seniausių laikų. Žinoma, kiek anksčiau dainose buvo apdainuojami įprasti žmonių kasdienybės reiškiniai be įvairiausių užuolankų ar poetiškumo. Dainos turėjo atskiras temas, daugiausiai buvo dainuojamos vakaronių metu ar susėdus artimame rate. Vis tik, šiuolaikiniame pasaulyje šiuolaikinės dainos ir jų tekstai yra tam tikra jausmų išraiška arba, galima sakyti, tam tikra komunikacinė priemonė, kuri leidžia iškomunikuoti kūrėjo jausmus, išgyvenimus ir kt., orientuojantis į klausytoją, bandant jį paliesti. Taigi dainų tekstai tampa kur kas sudėtingesni, labiau poetiški, pilni jausmo ir išgyvenimo. Tad šiuolaikinių populiariųjų dainų tekstai – tai ypatingi tekstai, orientuoti į žmogų ir jo jausmus. Tad į kokius žmogaus jausmus populiariųjų šiuolaikinių dainų tekstai yra orientuoti, kokia yra tų populiariųjų dainų tekstų prasmė, argumentuotai, remiantis tam tikrais lietuviškų populiariųjų dainų tekstų pavyzdžiais, yra aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Šiuolaikinių populiarių dainų tekstai.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai