Su kokiais iššūkiais susiduria žmogus?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Žmogus – tai sudėtinga ir gyvenime ypač daug patirianti būtybė. Tad vieni iš tų patyrimų – tai gyvenimo iššūkiai. Su jais susipažinti galima kasdienybėje arba literatūriniuose kūriniuose. Tad šiuo atveju, šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis būtent literatūriniais atvejais, aptariama, su kokiais iššūkiais susiduria žmogus bei kuo tie iššūkiai svarbūs ir reikšmingi.

Ilgas aprašymas:

Gyventi – tai nuolatos susidurti su pačiais įvairiausiais netikėtumais bei įvairiomis gyvenimo peripetijomis, dažniausiai pastojančiomis kelią sėkmei. Tačiau tame ir yra gyvenimo žavesys – siekiant savo tikslo nuolat susidurti su kokiu nors netikėtu iššūkiu. Tik iššūkių atsiradimas žmogaus gyvenimą daro įdomesniu. Jeigu nebūtų iššūkių, žmogui gyventi, ko gero, būtų neįdomu. Viskas taptų monotoniška, o lengvai pasiekiamas gyvenimo tikslas ar koks nors gyvenimo siekis, nebebūtų toks trokštamas ir taip didžiai vertinamas. Būtent todėl likimas neretai žmonėms parūpina pačius įvairiausius iššūkius, kurie taip skatina žmogų augti ir tobulėti, siekiant savo tikslų. Žinoma, vieni iššūkiai būna lengvesni, kiti – sunkesni ir reikalaujantys daugiau jėgų. Tačiau su iššūkiais kovoti smagu. Su jais susidurdamas žmogus išmoksta pačių svarbiausių gyvenimo dalykų. Na, o kadangi gyvenime vyrauja labai didelė iššūkių įvairovė, šiame kalbėjimo pavyzdyje yra aptariami patys didžiausi ir žmogaus gyvenimui, galima sakyti, daugiausiai reikšmės turinys gyvenimo iššūkiai, su kuriais susiduria žmogus ir su kuriais susidurdamas žmogus tobulėja.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Su kokiais iššūkiais susiduria žmogus?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai