Susvetimėjimo tema literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Tiek anksčiau gyvenę žmonės, tiek dabar tebegyvenantys žmonės puikiai žino, jog pasaulis – tai itin komplikuota erdvė, kurioje beveik kasdien įmanoma susidurti su pačiomis įvairiausiomis gyvenimo negandomis. Vieniems tai būna išbandymai, kuriuos yra jėgų įveikti, o kitiems – tai susvetimėjimo pretekstas, kurį išgyvenant žmogus jaučiasi vienišas, jaučia kančią ir daugelį kitų pačių negatyviausių jausmų. Svarbu tai, kad su tokiu susvetimėjimu yra susidūręs tikrai ne vienas žmogus, tad susvetimėjimui jau nuo seno esant gana opiai problemai, apie ją nemažai yra rašoma ir įvairiuose literatūriniuose kūriniuose. Juose analizuojamas susvetimėjimas bei perteikiami jo atspindžiai žmonių gyvenimuose bei taip kuriama susvetimėjimo tema. Tad šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje pasakojama, kokiais principais literatūros kūriniuose yra išryškinama susvetimėjimo tema. Tuo pačiu pasakojama, kokios reikšmės bei prasmės toks susvetimėjimas turi žmogui, jo suvokimui bei netgi tam tikriems sprendimams.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Susvetimėjimo tema literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai