Talentingo žmogaus lemtis XX a. lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Antikos filosofas Aristotelis yra teigęs, kad „Į didelį talentą visuomet įmaišyta beprotybės“. Talentas yra žmogaus gabumai, dažniausiai siejami su kūryba ar bet kokia menine išraiška. Talentą turintis žmogus yra menininkas, kuris kuria, įprasmina savo jausmus ir pasaulį įvairiais darbais. Vis dėlto, žmogus turi puoselėti ir rūpintis savo talentu, bet jautrios, meniškos ir maištingos sielos menininkui dažnai tai tampa sunkiu dalyku, nes žmogus susiduria su visuomenės spaudimu ir priešprieša. Visuomenė dažniausiai yra neigiamai nusiteikusi prieš talentingus žmones – aplinka juos varžo, neleidžia pasireikšti, bando priversti paklusti taisyklėms. Ypač skaudūs būna sudėtingi ir įtempti istoriniai laikotarpiai. XXa. įvyko netgi du pasauliniai karai, kurie smarkiai paveikė žmonių gyvenimus ir mąstymą. Talentingas žmogus visada susiduria su sunkumais, o literatūra mums gali parodyti talentingo žmogaus patirtus iššūkius ir problemas. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama talentingo žmogaus lemtis XXa. lietuvių literatūroje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Talentingo žmogaus lemtis XX a. lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai