Tarpukario 20-metis – lietuvių literatūros aukso amžius.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4
poteme
5
poteme
6

Aprašymas

Literatūros klasika galima vadinti tik tuos kūrinius, kurie kalba apie amžinąsias vertybes, perduoda svarbiausią istorinį palikimą, kuriais gilinamasi į žmogaus ir pasaulio esmę. Įdomu tai, kad kone daugiausia tokių kūrinių Lietuvoje buvo parašyta būtent tarpukariu – nepriklausomos valstybės laikotarpiu. Būtent šiuos dvidešimt metų galima laikyti laikotarpiu, per kurį pasiekta daug reikšmingų kultūrinių, o ypač literatūrinių laimėjimų. Subrendo žymiausių rašytojų kartos, sukurta gausybė literatūros klasikos kūrinių, kuriuose atskleidžiamos pačios įvairiausios ir universaliausios idėjos. Tarpukario rašytojai atskleidė nežabotą įkvėpimą, pasitikėjimą savo jėgomis ir idėjomis, siekį kurti drąsiai, vertingai, originaliai. Taigi, šioje kalboje įrodoma, kad tarpukaris – ne tik didelių istorinių įvykių kryžkelė, bet ir laikotarpis, kurio metu gyveno ir kūrė patys iškiliausi lietuvių intelektualai.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą 🙂

 


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Tarpukario 20-metis – lietuvių literatūros aukso amžius.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai