Tėvų ir vaikų santykiai Antikos (Graikų) mitologijoje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

J. Salk yra teigęs, kad „Geri tėvai duoda vaikams šaknis ir sparnus. Šaknis, kad žinotų, jog turi namus, o sparnus, kad išėję iš namų galėtų taikyti tai, ką išmoko juose“. Ryšys tarp tėvų ir vaikų visada yra abipusis, tačiau jis gali būti labai skirtingas. Dažniausiai tėvai labai rūpinasi savo vaikais: jiems suteikia meilę, moko juos, perduoda tradicijas ir kultūrą, ugdo jų vertybes ir padeda žengti pirmuosius žingsnius pasaulyje. Tėvams vaikai yra didžiausia pareiga ir didžiausias turtas. Vis dėlto, tėvų ir vaikų santykiai gali būti ne tokie geri. Vieni tėvai rūpinasi savo vaikais, o kiti – juos apleidžia ar netgi išnaudoja. Dažnai problema gali slypėti ir vaikų elgesyje – vaikai dažnai nenori klausyti tėvų, maištauja ir nori būti savarankiški, todėl kyla tarpusavio konfliktai ir nesutarimai. Ši tema yra labai dažna literatūroje – nuo senovės laikų yra vaizduojami įvairūs ir daugialypiai tėvų ir vaikų santykiai. Šiame kalbėjime yra nagrinėjami tėvų ir vaikų santykiai Antikos (graikų) mitologijoje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Tėvų ir vaikų santykiai Antikos (Graikų) mitologijoje.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai