Tėvų įtaka vaikų gyvenime lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Tėvų įtakos vaikui vaizdavimas lietuvių literatūroje.

Trumpas aprašymas:

Tėvai ir vaikai sudaro šeimą, tad tėvai ir vaikai sudaro svarbų vienį, kuris paremtas tėvų ir vaikų ryšiu, meile, atsidavimu, rūpesčiu ir kt. veiksniais. Tad dažniausiai tėvai labai veikia savo atžalas, beformuojant jų mažą pasaulį. Taigi, šioje kalboje atskleidžiama, koks yra tas tėvų poveikis savo vaikams, vaizduojamas lietuvių literatūroje.

Ilgas aprašymas:

Gimdami vaikai ateina į šį sudėtingą, iššūkių kupiną pasaulį ir tik pamažu susipažindami su savo pačių aplinka, su pasauliu pradeda justi poreikį pažinti bei suprasti kuo daugiau. Taigi neretai, dar būdami priklausomi nuo savo tėvų, vaikai apie savo svajones ir lūkesčius kalba su tėvais. Vieni tėvai palaiko savo vaikus, kiti tėvai – engia vaikus dėl pasirinkimų ir svajonių bei ragina permąstyti tai, apie ką kalbėjo. Situacijų būna pačių įvairiausių ir vaikų gyvenimuose pasitaiko pačių įvairiausių atvejų. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, tėvų įtaka vaikams ir vaikų gyvenimams neretai būna ne tik, kad stipri, tačiau net ir lemiama. Tokių atvejų kartais galima pastebėti ir lietuvių literatūros kūriniuose. Juose aprašomas tėvų įtakos pasireiškimas žmonių gyvenime neretai būna netgi viena iš pagrindinių kūrinių temų, kurios leidžia suvokti, kokiose situacijose vaikams tenka būti bei ką tenka išgyventi ar patirti. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje yra analizuojami lietuvių literatūros kūriniai, kuriuose yra vaizduojami tėvų įtakos procesai vaikų gyvenimuose, sykiu argumentuotai aptariant, kokia tėvų įtaka vaikams ir jų gyvenimams atsispindi tuose kūriniuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Tėvų įtaka vaikų gyvenime lietuvių literatūroje.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai