Tėvynės meilės ir pilietiškumo tema lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

V. Belinskis yra teigęs, kad „Patriotizmas – ne išpūstos kalbos ir nuvalkioti posakiai, bet karšta tėvynės meilė, kuri atsiskleidžia be šūksmų ir reiškiasi ne vien džiaugiantis dėl to, kas gera, bet ir skausmingai priešinantis blogiui, kuris neišvengiamas visose šalyse, vadinasi, kiekvienoje tėvynėje“. XIXa. buvo sudėtingas išbandymų metas lietuvių tautai – šalis buvo Carinės Rusijos priespaudoje, kuri įvairias būdais bandė naikinti tautiškumą. Lietuvos teritorijoje buvo draudžiama rašyti lietuviškai lotyniškais rašmenimis, sukilimų dalyviai buvo tremiami, o kultūrinė veikla buvo ribojama. Vis dėlto tokia sunki padėtis nesustabdė lietuvių tautos formavimosi ir augimo. Priešingai, vieni svarbiausių tautinio atgimimo veikėjų gimė ir dirbo priespaudos laikais. Šalyje užaugo kultūriniai veikėjai, poetai ir rašytojai, kurie savo darbuose puoselėja tautiškumą, meilę tėvynei ir ugdo pilietiškumą. Šie darbai įkvepia žmones ir šiandien. Šiame kalbėjime yra nagrinėjama tėvynės meilės ir pilietiškumo tema lietuvių literatūroje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Tėvynės meilės ir pilietiškumo tema lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai