Vaikystė be meilės V. Juknaitės kūrinyje „Išsiduosiu balsu“.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Mylėti ir būti mylimam svarbiausias siekis kiekvieno žmogaus gyvenime. Tai tampa skaudžiomis istorijomis, kai jos nėra vaikystėje. Visi išgyvenimai iš asmeninės patirties surašyti autorės Vandos Juknaitės knygoje „Išsiduosiu balsu“. Norėdama, kad kiekvienas atsidūręs vaikas gatvėje pajaustų ką reiškia meilė, šiluma, rūpestis įkūrė stovyklą į kurią veždavo vaikus iš gatvės, iš stoties. Tačiau laikui bėgant susidūrė su sunkumais, valdžios struktūros davė didelę baudą ir teko uždaryti stovykla. Taip pat sulaukė begalę kaltinimų, kad gina ir užstoja nusikaltėlius, vagilius ir panašiais epitetais vadinamus vaikus. Valdžia nenumanė, kad toks vaikų elgesys yra paprasčiausiai meilės stoka, nes atgavę laisvę tėvai tiesiog palūžo ir vaikai atsidūrė gatvėje. Vanda Juknaitė buvo tas žmogus, kuris turi labai didelę širdį ir be galo myli vaikus, todėl globojo pradžioje dešimtį vaikų, galiausiai stovykla tapo tradicija ir jos meilės užteko visiems. Vaikai pajautė kitokį požiūrį į gyvenimą, kaip svarbu mokytis jį kurti.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Vaikystė be meilės V. Juknaitės kūrinyje „Išsiduosiu balsu“.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai