Vaikystė be meilės V. Juknaitės kūrinyje „Išsiduosiu balsu“.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas

Mylėti ir būti mylimam svarbiausias siekis kiekvieno žmogaus gyvenime. Tai tampa skaudžiomis istorijomis, kai jos nėra vaikystėje. Visi išgyvenimai iš asmeninės patirties surašyti autorės Vandos Juknaitės knygoje „Išsiduosiu balsu“. Norėdama, kad kiekvienas atsidūręs vaikas gatvėje pajaustų ką reiškia meilė, šiluma, rūpestis įkūrė stovyklą į kurią veždavo vaikus iš gatvės, iš stoties. Tačiau laikui bėgant susidūrė su sunkumais, valdžios struktūros davė didelę baudą ir teko uždaryti stovykla. Taip pat sulaukė begalę kaltinimų, kad gina ir užstoja nusikaltėlius, vagilius ir panašiais epitetais vadinamus vaikus. Valdžia nenumanė, kad toks vaikų elgesys yra paprasčiausiai meilės stoka, nes atgavę laisvę tėvai tiesiog palūžo ir vaikai atsidūrė gatvėje. Vanda Juknaitė buvo tas žmogus, kuris turi labai didelę širdį ir be galo myli vaikus, todėl globojo pradžioje dešimtį vaikų, galiausiai stovykla tapo tradicija ir jos meilės užteko visiems. Vaikai pajautė kitokį požiūrį į gyvenimą, kaip svarbu mokytis jį kurti.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.

 


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Vaikystė be meilės V. Juknaitės kūrinyje „Išsiduosiu balsu“.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai