Vienatvė – žmogaus draugė ar priešė?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Vienatvė – tai, be jokios abejonės, bent jau šiuolaikinėje visuomenėje, yra vienas iš pačių aktualiausių ir daugeliui gerai pažįstamų jausmų, kurie gali būti vadinami netgi žmogaus gyvenime populiariausiu jausmu. Vienatvė kyla iš daugelio patirčių, taigi ji pati dažnai yra ir vertinama gana skirtingai. Dėl šios priežasties vieni žmonės vienatvę laiko pačiu negatyviausiu, labiausiai vengtinu ir nemaloniu jausmu, kuris vienatvę leidžia suprasti, kaip patį negatyviausią ar netgi gyvenimą gadinantį jausmą. Vienatvė tokiu atveju būna priešas. Tačiau kitu atveju žmonės tiki, kad vienatvė žmogui gali būti ne tik priešas, tačiau ir draugas. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra argumentuotai pasakojama, kokia yra toji vienatvė – ji, vis tik, žmogui yra draugė, ar, vis dėlto – priešė. Šiam klausimui išanalizuoti bei aptarti yra remiamasi įvairiais ne vien lietuvių, tačiau ir užsienio rašytojų kūriniais, kuriuose išryškėja vienatvę patiriančių veikėjų gyvenimo peripetijos bei patirtys.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Vienatvė – žmogaus draugė ar priešė?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai