Žemdirbio pasaulio vaizdavimas lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Lietuvių literatūroje dažnu atveju yra atvaizduojama labai daug įvairių dalykų, kurie gali būti siejami su praktiškai bet kokia žmogaus gyvenimo sritimi. Tad šiuo atveju buvo pasirinkta analizuoti ne bet ką, o būtent senojo žemdirbio pasaulio atvaizdavimą lietuvių literatūroje. Būtent žemdirbiai nuo pat seniausių laikų yra vieni iš seniausią lietuvių profesiją turinčių žmonių, kurie nuolat būna gamtoje, ją dirba, renka derlių ir iš jo pragyvena. Tačiau svarbu paminėti ir itin harmoningą bei prasmingą žemdirbių gyvenimą. Žemdirbiai yra lietuviškosios kultūros atspindys, o jų pasaulis tikrai yra įdomus kiekvienam. Tad tokį žemdirbių pasaulį ir jo atspindžius lietuvių literatūroje aprašė tikrai ne vienas lietuvių literatūros kūrėjas. Taigi šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra išsamiai bei argumentuotai pateikiama, koks žemdirbio pasaulis atsispindi lietuvių literatūriniuose kūriniuose. Plačiai kalbama apie tokio žemdirbio pasaulio prasmę ir reikšmę, įprasminančią žemdirbio gyvenimą.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Žemdirbio pasaulio vaizdavimas lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai