Žmogaus gerumo samprata lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Gerumas lietuvių literatūroje.

Trumpas aprašymas:

Žmogaus gerumas dažniausiai įgimtas, tačiau jį vis vien reikia labai saugoti ir puoselėti. Betgi kad ir kaip bebūtų, žmogaus gerumas yra labai abstrakti sąvoka, reikalaujanti detalumo, tad šioje kalboje žvelgiama į individualias žmonių gyvenimo situacijas literatūroje, kurioje atskleidžiamas žmogaus gerumas per įvairias prizmes.

Ilgas aprašymas:

Kiekvienas žmogus – tai individualybė, kurią sudaro pačios įvairiausios savybės ir bruožai. Tai sudaro žmogaus bendrą visumą. Tačiau neretai visos šios savybės ir bruožai persismelkia į dvi opozicijas – gėris arba blogis. Vienos žmonių savybės gali būti linkstančios į gerąją pusę, o kitos – į blogąją pusę. Tačiau kokie būtent veiksniai sudaro žmogaus gerumą? Kada žmogų galima vadinti geru? Šiems klausimams atsakyti reikėtų detaliau paanalizuoti, kokia yra tikroji gerumo samprata. Žinoma, gerumo sampratai išsiaiškinti reikėtų ir gilesnio suvokimo apie bendrus žmogaus bruožus, psichologinius žmogaus gyvenimo patyrimus bei pasirinkimus. Būtent šiuo atveju, siekiant išanalizuoti žmogaus gerumo sampratą, gali padėti lietuvių literatūra. Lietuvių literatūroje dažnai pateikiami įvairūs gyvenimo atvejai, atspindintys žmogaus psichologiją ir jos niuansus žmonių poelgiuose. Būtent todėl galima rasti lengvesnę prieigą prie suvokimo, kas yra žmogaus gerumas bei kaip jis iš tiesų suvokiamas. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, analizuojama žmogaus gerumo samprata bei jai įtakos galintys turėti aspektai.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Žmogaus gerumo samprata lietuvių literatūroje.
4 (80%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai