Žmogaus laisvės samprata literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

„Žmogus negali būti laimingas be laisvės“, – tokią citatą yra teigęs Dantė Aligjeris – italų poetas, prozininkas, moralės filosofas ir politinis mąstytojas. Vidinė laisvė – laimingo žmogaus gyvenimo pamatas. Kiekvienas žmogus turi pasirinkimo laisvę, laisvę į savitą požiūrį, tikslus, įvairius troškimus bei svajones. Laisvė prasideda žmogaus vidiniame pasaulyje. Labai svarbu, kad žmogus nebijotų būti savimi, nes kaip teigė Albertas Kamiu: „Laisvas tas, kuris gali nemeluoti.“ Pasaulis yra kupinas taisyklių, normų ir kartais suvaržymų, tačiau kiekviename žingsnyje pats žmogus taip pat turi jausti didelę atsakomybę už savo poelgius, veiksmus. Literatūroje laisvės sąvoka labai ryški, besiskverbianti per individo egzistencijos, laimės klausimus. Nenuostabu, kad žmogus laimingas tada, kai yra laisvas, nevaržomas. Rašytojai siekė parodyti, kad asmuo dėl laisvės dažnai išgyvena daugybė emocijų, kartais lieka nesuprastas, tačiau vis dėlto pabrėžiama ir tai, kad žmogus nori išgyventi malonias būties akimirkas. Taigi, žmogus saugoja savo laisvę, bet lygiai taip pat turėtų kovoti ir už savo taikią būtį.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Žmogaus laisvės samprata literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai