Žmogaus pasirinkimas kritinėse situacijose.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Žmogaus gyvenimas būdamas ypač didele ir labai prasminga dovana žmogui, tuo pačiu jam dažnai pažeria ir pačių didžiausių nemalonumų. Šie įvairūs nemalonumai, kad ir kokie bebūtų. žmogaus gyvenimą labai apsunkina, nes šie nemalonumai dažniausiai yra kritinės situacijos arba dar kitaip – ribinės situacijos. Šios situacijos – tai yra atvejai, kada žmogus turi sąmoningai apsisprendęs ir pasiryžęs priimti lemtingus sprendimus, kai susiduria su įvairiomis istorinėmis negandomis, krizėmis arba patiria dar kitokio įvairiausio pobūdžio riziką savo gyvenime. Bet kokiu atveju, kritinėse situacijose yra svarbiausias žmogaus sąmoningas pasirinkimas. Taigi ką renkasi žmogus tokiose svarbiose žmogaus gyvenime kritinėse situacijose? Į šį svarbų teminį klausimą išsamiai yra atsakoma šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje. Atsakymui pagrįsti, remiamasi įvairiais literatūriniais kūriniais bei juose atvaizduojamomis pagrindinių herojų gyvenimo situacijomis, kuriose ir išryškėja šie lemtingi žmogaus pasirinkimai.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Žmogaus pasirinkimas kritinėse situacijose.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai