Žmogaus pasirinkimo tema lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Šioje kalboje šnekama apie žmogaus pasirinkimą lietuvių literatūroje. Argumentuotai apžvelgiama ir nagrinėjama kiekviena literatūroje pateikta situacija, kada žmogui reikia rinktis. Todėl kalba yra žvelgianti ne tik į vieną atvejį, tačiau iškart į kelis. Taip daromos glaustos, bet išsamios išvados, galinčios pagrįsti temos pagrindinę mintį.

Ilgas aprašymas:

Kiekvienas žmogus – tai atskiras individas, turintis savo požiūrį, vertybes ir gyvenimo suvokimą. Kadangi žmogus apie viską dažniausiai mąsto gana objektyviai, savaime suprantama, kad objektyvus ir logiškas mąstymas bei požiūris, turėtų padėti žmogui gyvenimo sunkiai momentais elgtis racionaliau. Tačiau, deja, taip nėra. Kai kurios gyvenimo situacijos būna labai sudėtingos. Jose išnyksta racionalumas, kuris tampa iracionalus. Taip pat žmogus praranda dalelę nuovokos ir gebėjimą žvelgti objektyviai. Todėl žmogaus pasirinkimai kartais būna gana sudėtingi, reikalaujantys daug gilesnio suvokimo bei situacijos analizės. Apie žmogaus pasirinkimus, kaip apie svarbų psichologinį niuansą, kalbėti išties verta. Būtent todėl lietuvių literatūros kūriniuose labai dažnai renkamasi apie tai kalbėti. Taigi žmogaus pasirinkimo tema dažnai figūruoja, kaip literatūrinių kūrinių siužetą palaikantis aspektas. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje – esminis objektas – tai žmonių pasirinkimai ir apsisprendimai bei žmogaus pasirinkimo tema. Taigi kaip žmogaus pasirinkimus renkasi atvaizduoti bei kokiais principais tai daro lietuvių literatūros rašytojai savo kūriniuose, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Žmogaus pasirinkimo tema lietuvių literatūroje.
5 (100%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai