Žmogaus pastangos pasipriešinti blogiui istorinių įvykių fone.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4
poteme
5

Aprašymas

Žmogus yra būtybė, kuri iš prigimties linkusi siekti gėrio ir kovoti su blogiu. Vienos baisiausių ir daugiausia skaudžių pasekmių, turinčių blogio apraiškų, yra įvairūs istoriniai įvykiai: karai, okupacijos, priverstinės aneksijos, trėmimai, represijos, spaudos draudimai ir daugelis kitų įvykių. Žinoma, istorinės negandos neaplenkė ir Lietuvos, priešingai – mūsų krašto istorija viena skaudžiausių ir sudėtingiausių pasaulyje. Pasipriešinimo blogiui, susijusiam su pačiais destruktyviausiais mūsų tautai istoriniais įvykiais, galima įžvelgti lietuvių literatūros klasikų kūriniuose. Rašydami jie ne tik atskleidžia skaudžių istorinių įvykių kontekstą, bet ir perteikia žmogiškųjų vertybių esmę, stengiasi parodyti nepalaužtą dvasios stiprybę. Kalboje aptariamieji rašytojai įrodo, kad žmogus, net ir išgyvendamas pačius sudėtingiausius istorinius įvykius, nepraranda vilties ir visomis išgalėmis priešinasi blogiui.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą 🙂

 


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Žmogaus pastangos pasipriešinti blogiui istorinių įvykių fone.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai