Žmogaus prigimtis ir jos pažinimo keliai.
Trumpas aprašymas:
Tikriausiai ne vienas žmogus ir tikrai ne kartą yra pagalvojęs, kokia yra vis dėlto sąvokos ,,prigimtis” reikšmė? Filosofija iš tikrųjų šią atrodytų visai nesudėtingą sąvoką aiškina įvairiai, vadinasi, šis terminas yra daugiaprasmis ir jį galima interpretuoti labai įvairiai. Jis labai įvairus ir kūriniuose. Taigi, remiantis žinomiausiais kūriniais šioje kalboje argumentuotai yra aptariama žmogaus prigimtis ir kaip ji vaizduojama lietuvių literatūroje.
Ilgas aprašymas:
Tikriausiai ne vienas žmogus savo gyvenime nors kartą yra susimąstęs apie tai, kokia gi iš tikrųjų yra žmogaus prigimtis. Tai kelia labai daug sudėtingų klausimų, kurie netgi būna susiję su žmogaus gyvenimo prasme. Iš tiesų, pagal pateikiamas sąvokas ir jų terminus, žmogaus prigimtį galima vadinti žmonių įgimtomis savybėmis ar būdu. Daugelis tai suvokia, tačiau neretai patys žmonės savęs nepažinodami nesugeba sau atsakyti į klausimą, kokia yra tikroji žmogaus prigimtis? Ar ji viena? Tikėtina, kad žmogaus prigimties aspektų yra ne vienas. Neretai apie juos visus yra aprašoma būtent literatūriniuose kūriniuose. Literatūroje pateikiamos įvairios gyvenimo situacijos bei išsamios veikėjų charakteristikos leidžia susipažinti ir netgi savaime įvertina žmogaus prigimtį – ar prigimtiniai žmogaus bruožai bei savybės yra iš tiesų derami žmogui, ar apskritai ši žmogaus prigimtis derama, ar žmogaus prigimtį galima pakeisti ir pan. Todėl šiame kalbėjime, remiantis įvairiais literatūros kūriniais, argumentuotai aptariama, koks žmogaus prigimties vertinimas atsiskleidžia literatūriniuose kūriniuose.
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.
„viskas sklandziai rekomenduoju“
„Žiauriai gerai, dėkui“