Žmogaus prigimties vertinimas literatūroje  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Žmogaus prigimtis ir jos pažinimo keliai. Trumpas aprašymas: Lietuvių kalbos žodynas žodį „prigimtis“ įvardina kaip tam tikras įgimtas savybes. Tai reiškia, kad literatūra analizuoja ne tik išorinius ar vidinius žmogaus bruožus, tačiau taip pat vertina žmogaus prigimtį. Kadangi tai įgimtas dalykas, ji būna įvairi ir dažniausiai sunkiai, o galbūt netgi visiškai nepakeičiama. Tai reiškia, kad tai prigimtis, kad ir kokia bebūtų, žmogų daro unikaliu. Žmogaus prigimtis dažnai vertinama ir lietuvių literatūroje. Būtent jos kūriniais remiantis bus pristatoma, kaip vertinama žmogaus prigimtis lietuvių literatūros kūriniuose.Žmogaus prigimtis ir jos pažinimo keliai. Ilgas aprašymas: Žmogaus prigimtimi vadiname tai, kas yra įgimta. Tad prigimtis yra tam tikros žmogaus įgimtos savybės ir bruožai, kurių neretai negalima žmoguje pakeisti. Žmogus gimsta su savita prigimtimi, kuri gali būti įvairi. Žmogus iš prigimties gali turėti labai daug neigiamų savybių, tačiau žmogus taip pat gali turėti ir priešingų prigimties bruožų. Žmonių prigimtis yra įvairialypė. Būtent todėl dėl tokios didelės žmonių įvairovės, neretai galima šią žmonių prigimtį apžvelgti bei giliau analizuoti kaip reikšmingą psichologinį aspektą. Paprastai toks žmonių prigimties vertinimas yra matomas literatūros kūriniuose, kuriuose stengiantis plėtoti aktualias bei įdomias skaitytojams istorijas, sykiu pateikiami išsamios žmonių charakteristikos, atskleidžiančios tų žmonių prigimtį. Ją žinant, literatūriniuose kūriniuose neretai renkamasi sykiu ir įvertinti tokią žmogaus prigimtį vienokiose ar kitokiose situacijose. Tai leidžia pažinti žmogų ir geriau suprasti, kada žmogaus prigimtis derama, kada ne. Būtent todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis tokio tipo literatūros kūriniais, argumentuotai aptariama, kokia yra žmogaus prigimtis bei kaip apskritai literatūroje atsiskleidžia žmogaus prigimties vertinimas.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Kalbejimotemos.lt“?

  Nesitikėjau gauti per minutę, galvojau, kad užtruks. Tobulas aptarnavimas! 😊
  Martynas, 12 klasė
  Jau kai mokiausi 10 - oje klasėje nenusivyliau jumis. Todėl tikrai pasitikėjau ir 12 klasės kalbėjimui.
  Diana, 12 klasė
  Už tokią kokybę, tai net nėra brangu. Puikiai dirbate. 🙂
  Viltė, 10 klasė
  Reikėjo kalbėjimo, gavau iškart. Viskas super, kalbėjimas išlaikytas aukščiausiu įvertinimu. 👍
  Tautvydas, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!