Žmogaus santykis su Tėvyne lietuvių literatūroje?


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Žmogaus santykis su Tėvyne lietuvių literatūroje, remiantis lietuvių autoriais, yra labai glaudus. Lietuvių literatūros kontekstuose nuolatos minima meilė Tėvynei, stiprūs bei emocionalūs dvasiniai ryšiai. Žmogaus santykis su Tėvyne pasižymi ir patriotiniais siekiais. Tėvynė leidžia individui jaustis tautos dalimi. Svarbi ir garbingos Lietuvos praeities tema, kurią privalu puoselėti bei aukštinti. Taigi, žmogus ir Tėvynė – neatsiejama būtis, pasižyminti įvairiais reiškiniais, vertybėmis.

Ilgas aprašymas:

Žmogus tik gimdamas ateina į pasaulį, kuriame tik atsiradęs yra priverstas būti bendruomenėje. Būtent todėl gimęs ir augdamas žmogus bendruomenėse kuria ryšius ir santykius. Santykiai yra svarbūs žmogaus asmeniniam tobulėjimui ir augimui. Šis santykis su aplinka labai svarbus. Tačiau gimstant žmogus pradeda plėtoti ir dar vieną santykį – tai žmogaus santykis su savo tėvyne. Gimdamas žmogus tampa neatsiejamu savo tėvynės sudedamuoju vienetu, savo tėvynės reikšminga dalimi. Žinoma, žmonės ne visada tai supranta, tačiau žino, kad santykis bet kokiu atveju tarp žmogaus ir tėvynės išlieka. Tačiau koks tas žmogaus ir tėvynės santykis yra? Jis gali būti labai individualus. Na, o kadangi žmogaus santykio su tėvyne temų yra labai gausiai pateikiama būtent lietuvių literatūros kūriniuose, jais ir juose atvaizduotomis patirtimis bei situacijomis remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje yra išsamiai pasakojama, koks dažniausiai lietuvių literatūriniuose kūriniuose yra atvaizduojamas žmogaus ir tėvynės santykis bei kuo apskritai jis yra reikšmingas kiekvienam individui, kad ir kokiu santykiu tarp tėvynės ir žmogaus būtų gyvenama.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Žmogaus santykis su Tėvyne lietuvių literatūroje?
4 (80%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai