Žmogaus vertybės lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Vertybes lietuviu literaturoje.

Trumpas aprašymas:

Vertybių svarba žmogaus gyvenime yra ypač didelė. Ateitis ir geras gyvenimas priklauso tiems, kas jų paiso ir jas puoselėja. Tikriausiai kiekvienas sutiktų, jog vertybės ir jų laikymasis padeda žmogui gyventi prasmingą ir laimingą gyvenimą. Taigi šioje kalboje aptariamos svarbiausios žmonių vertybės lietuvių literatūroje. Taip pat aptariama kam reikalingos šios vertybės bei kokia jų prasmė žmogaus gyvenime.

Ilgas aprašymas:

Vertybės – tai pamatinis žmogaus gyvenimo pagrindas, kuris sykiu gali būti traktuojamas, kaip tam tikros gyvenimo taisyklės. Šios taisyklės – vertybės – tai žmogaus laimingo ir prasmingo gyvenimo kelio dalis, nes be vertybių, tikėtina, kad nei vienas žmogus negalėtų gyventi garbingai, laimingai ir harmoningai. Tikslingas vertybių laikymasis yra raktas į gyvenimo sėkmę. Neretai, laikantis vertybių žmogus ne tik gyvena moraliai, laimingai ir prasmingai, tačiau vien dėl savo vertybių laikymosi gali tapti idealu kitiems žmonėms, kurie jį seks. Todėl vertybės kuria moralines normas, skatina idealų kūrimąsi. Be vertybių nebūtų bendruomenių ir nebūtų žmonių, kuriuos iš tiesų būtų galima vadinti tikrais žmonėmis. Tačiau kokios žmogaus vertybės vyrauja? Kurios iš vertybių yra ar turi būti svarbiausios žmogui, kad jis galėtų tapti kažkuo daugiau nei vien funkcionuojančiu organizmu? Ne paslaptis, kad tokioms vertybėms įvardinti tikslaus skaičiaus nėra, nes vertybių yra labai daug. Tačiau apie žmogaus vertybes neretai kalbama lietuvių literatūros kūriniuose. Būtent todėl, remiantis lietuvių literatūriniais kūriniais, šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kokios yra žmogaus vertybės bei kodėl būtent tų vertybių laikymasis yra toks svarbus.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Žmogaus vertybės lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai