Žmogaus vidiniai konfliktai XX a. lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Žmogaus vidinio konflikto vaizdavimas literatūroje.

Trumpas aprašymas:

Žmogų visą gyvenimą lydi pasaulis, gyvenimas, iš kurio ne visada sulaukiama tik pozityvių bruožų, kartais čia vyrauja ir daugybė skausmo, kančios, nežinios, artėjančios baimės ir laukimas. Visus šiuos aspektus individas dažnai išgyvena vidinio konflikto metu, kai dvasinis pasaulis išreiškia prieštaravimus, su kuriais esti be galo sunku gyventi toliau. Norint atrasti gyvenimo pilnatvę, pravartu atsiskleisti pasauliui, kiekvieną naują dieną ieškoti savęs naujų dalykų plotmėje.

Ilgas aprašymas:

Žmogus – tai sudėtingas individas. Šis sudėtingumas dažniausiai yra paveiktas to, kad žmogus turi ypatingai gilią psichologiją. Juk žmogus turi jausmus, nuojautą, tikėjimą, idealus, įsitikinimus ir kitus svarbius aspektus. Tad kai bent keli iš paminėtų ir panašių aspektų žmogaus gyvenime susiduria kryžkelėje, atsiranda vidinis konfliktas. Vidiniu konfliktu galima vadinti tam tikrą moralinę kolizija, kada tarpusavyje kovoja priešingi žmogaus gyvenimo įsitikinimai ir idėjos. Todėl neretai vidiniams konfliktams prasidėjus, žmogus jaučiasi itin tragiškai. Žmogus jausdamas vidinį konfliktą dažnai jaučiasi supančiotas, nelaimingas. Neretai žmogaus vidiniai konfliktai keičia ir reguliuoja žmogaus gyvenimą nepalankiomis linkmėmis. Tačiau nepaisant to, žmonės patiriantys vidinius konfliktus yra įdomūs. Tokie žmonės turi itin spalvingą charakteristiką. Būtent todėl labai daug tokių vidinius konfliktus patiriančių individų yra vaizduojama būtent XX a. lietuvių literatūros kūriniuose. Juose neretai žmonės susiduria su ypač gyvenimiškomis, vidinius konfliktus reprezentuojančiomis, sudėtingomis situacijomis. Taigi kokie yra žmogaus vidiniai konfliktai bei kaip jie atsispindi XX a. lietuvių literatūriniuose kūriniuose, argumentuotai aptariama šiame kalbėjimo pavyzdyje.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Žmogaus vidiniai konfliktai XX a. lietuvių literatūroje.
4 (80%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai