„Žmogus yra sukurtas pasaulio grožiui ir gerumui“. Paneikite arba pagrįskite šią mintį.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4
poteme
5

Aprašymas

Kiekvienai mąstančiai būtybei rūpi egzistenciniai klausimai. Mūsų religija teigia, jog žmogus sukurtas pagal Dievo paveikslą, vadinasi pačiame žmoguje glūdi dieviškumo, gerumo, grožio ir kitų moralinių vertybių idėja, tačiau tik tai pritaikydamas savo būtyje, individas veržiasi į sielos aukštumas, laimingą gyvenimą. Gyvendamas dorai, altruistiškai, žmogus gyvena ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų. Tai sukuria saugumo, ramybės ir laimės jausmą. Nė vienas individas, būdamas vienišas, nejaučia pilnatvės gyvenime. Ryšiai su žmonėmis – reikšminga mūsų gyvenimo sudedamoji dalis, o mylėti ir būti mylimam norisi kiekvienam. Žmogaus dvasinis pasaulis, idealai dažnai neatitinka realybės, kasdienybės, todėl individas kenčia vidiniu konfliktus, tarp materialaus ir dvasinio pasaulio. Buities ir vidinio gyvenimo harmonija – suteikia būčiai laimę, pusiausvyrą. Ieškodamas gėrio ir grožio pasaulyje ir jį kurdamas, žmogus kovoja prieš blogį ir melą, o kūryba išlaisvina grožio jėgą ir leidžia ja pasidalinti su kitais. Taigi, žmogus sukurtas pasaulio grožiui ir gerumui. Tai yra kiekvieno iš mūsų tikslas, ir bendras žmonijos siekis.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą 🙂

 


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
„Žmogus yra sukurtas pasaulio grožiui ir gerumui“. Paneikite arba pagrįskite šią mintį.
4 (80%) 3 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai