10 klasės kalbėjimai

spausk čia

12 klasės kalbėjimai

spausk čia

Ar galima dėti lygybės ženklą tarp autoriaus biografijos ir ja paremto kūrinio?

poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas

Biografinės knygos ir biografija paremtos knygos nėra vienas ir tas pats, tai akivaizdu vien iš formuluotės. Biografinės knygos – knygos, paremtos tikrais įvykiais, faktais, minimi tikri įvykiai, datos, vardai bei pavardės. Autobiografiškos knygos – biografija paremtos knygos, jose yra tik momentų, primenančių patį rašytoją, jo gyvenimą. Tokių knygų yra parašę žymiausi Lietuvos rašytojai, jos tapusios mūsų literatūros klasika. Visos trys knygos: Antano Škėmos „Balta drobulė“, pasakojanti apie emigranto, patiriančio egzistencinę krizę svtimame mieste, V. Mykolaičio – Putino romanas „Altorių šešėly“, atskleidžiantis žmogaus, išgyvenančio savo pašaukimo dramą, Jurgio Kunčino „Tūla“, vaizduojanti nemirtingos meilės istoriją moteriai sovietmečio Vilniuje, yra paremtos pačių autorių išgyvenimais, jausmais. Šie kūriniai nėra laikomi biografijomis, nes patys autoriai jų taip nepavadino, yra sukurti siužetai, veikėjai.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą 🙂

 

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
Apimtis: 1200 žodžiai
Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
Informaciniai šaltiniai: Yra
Kalbėjimo planas: Yra
Skaidrės: Yra

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 8-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai