Ar iš tiesų didžiausias žmogaus troškimas – būti įvertintam? Pasamprotaukite remdamiesi kultūrine ir literatūrine patirtimi.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Žmogus nuolatos siekia įvertinimų ir pripažinimo. Įvertinimas individui suteikia daugiau motyvacijos ir noro vis labiau stengtis, tobulėti, artėti tikslo link, užsibrėžti naujus siekius ir juos įgyvendinti. Literatūros atstovai taip pat troško būti įvertinti. Jie savo kūryba atskleidė dideles idėjas, išreiškė naujoves bei tapo įvairių aspektų pradininkais, parodė savo pačių išgyvenimus bei siekį suvienyti tautą, visuomenę, dirbti jos labui. Taigi, įvertinta individo asmenybė jaučiasi gerbiama ir išklausyta.

Ilgas aprašymas:

Žmogus, kaip gyva ir protaujanti asmenybė, akivaizdu, jog turi daug poreikių. Tie poreikiai yra susiję su įvairiausiais žmogaus troškimais. Kadangi žmogus yra individualybė, tikėtina, kad ir tų poreikių bei troškimų žmogus turi išties nemažai, kurių kiekvienas yra vis didesnis ir svarbesnis už kitą. Tačiau žvelgiant į žmones ir analizuojant kasdieninius jų veiksmus, pasitaiko tokių nuomonių, kad žmogaus didžiausiu troškimu yra laikomas noras būti įvertintam. Būti įvertintam, žinoma, yra svarbu. Tačiau, kad būti įvertintam turėtų būti vienas didžiausių žmogaus gyvenimo troškimų, iš esmės, galima ginčytis. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje šis troškimas ir yra analizuojamas. Ar būti įvertintam žmogui yra išties taip svarbu, šiame kalbėjimo pavyzdyje remiamasi įvairiomis patirtimis. Jos yra tiek kultūrinės, tiek literatūrinės. Kultūrinė ir literatūrinė patirtis, analizuojant žmogaus troškimą būti įvertintam, leidžia į šį troškimą ir jo svarbą žmogui, pažvelgti kiek plačiau. Taigi iš to galima susidaryti gan išsamią bei detalią nuomonę bei daryti argumentuotas išvadas analizuojamo klausimo atžvilgiu.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Ar iš tiesų didžiausias žmogaus troškimas – būti įvertintam? Pasamprotaukite remdamiesi kultūrine ir literatūrine patirtimi.
5 (100%) 2 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai