10 klasės kalbėjimai

spausk čia

12 klasės kalbėjimai

spausk čia

Kalbėjimas apie moterų paveikslus pasakose. Moterų paveikslas pasakose.

1
2
3

Aprašymas

Nerasim tokio suaugusio žmogaus, kuriam pasakos nieko nereikštų. Visgi būtent pasakos daugeliui asocijuojasi su vaikyste, šiltais vakarais. Vaikui skaityti savo tautos pasaką yra didelė garbė. Dvi gražiausios lietuvių liaudies pasakos yra “Eglė žalčių karalienė” bei “Sigutė”. Jos abi unikalios tuo, kad jų herojės yra moterys, tačiau gan skirtingos. “Eglės žalčių karalienės” protagonistė Eglė – besilaikanti žodžio, ryžtinga asmenybė, jos dukra Drebulė – gležnos sielos, savanaudė, na, o Sigutė iš pasakos “Sigutė” – savimi nepasitikinti, naivios sielos mergaitė. Šios trys pasakos herojės skaičiusiems sukėlė vienokių ir kitokių jausmų. Tačiau nedažnas susimąsto, kuo šios herojės skiriasi nuo šiuolaikinių moterų. Šis kalbėjimas – tai kalbėjimas apie moterų paveikslus pasakose bei apie jų skirtumus su šiuolaikinės moterimis.

Taip pat, norime visus pradžiuginti, nes nuo šių metų, visi mūsų parašyti kalbėjimai bus patikrinami redaktoriaus. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia: KOKYBĖS GARANTAS (spausti čia).

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysimę naują kalbėjimą 🙂

 

Šis kalbėjimas buvo patikrintas redaktoriaus!


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP), 2018m. kalbėjimas
Apimtis: 750 žodžiai
Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
Informaciniai šaltiniai: Yra
Kalbėjimo planas: Yra
Skaidrės: Yra

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 8-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai