Kas lemia žmogaus moralinį susinaikinimą?


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Žmogaus gyvenimas – tai, be jokios abejonės, yra didžiausia dovana, kuria remiantis žmogus kasdien gyvena, mokosi, klysta ir vėl bando taisyti savo klaidas. Žmogus taip gyvena bei tokiu principu auga ir tobulėja. Tačiau žmogaus gyvenime ne visada viskas klostosi pakankamai sklandžiai, kadangi tenka pripažinti, jog žmogui dažnu atveju yra būdingi ir tam tikri moraliniai nuosmukiai ar netgi susinaikinimas, kuris atspindi žmogaus absoliutų amoralumą, nesugebėjimą būti žmoniškam bei taip prarandant savo gyvenimą, paminant jo prasmę. Tai yra išties didelė nesėkmė ir kad ji įvyktų, kartais reikia labai nedaug. Apie tokį moralinį susinaikinimą yra neretai rašoma ir įvairiuose literatūros kūriniuose, taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra išsamiai aptariama, kas lemia žmogaus moralinį susinaikinimą bei kaip šis moralinis susinaikinimas paveikia žmogų. Pamatyti, kas lemia žmogaus moralinį susinaikinimą, padeda kūriniuose išskiriami veikėjų pasirinkimai, išgyvenimai bei svarbiausios patirtys.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Kas lemia žmogaus moralinį susinaikinimą?
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai