Meilė gali būti ir kančia, ir stiprybė.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Meilė – tai unikalus jausmas, kuris labai dažnai gali būti pastebimas ir kaip dvilypis. Meilė gali būti ne tik džiaugsminga. Meilė gali būti ir kančia, ir stiprybė. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūriniais kūriniais, pagrindžiamas meilės dvilypiškumas, pasakojama, kaip tai atsiskleidžia aptariamuose kūriniuose.

Ilgas aprašymas:

Meilė – tai pats tauriausias jausmas, kurį kas nors gali jausti. Tai ypatingos reikšmės jausmas, kuris yra apibūdinamas arba pačiais gražiausiais, arba pačiais šlykščiausiais žodžiais, nes vieni meilę įsivaizduoja, kaip poetiškai aprašomą dangišką jausmą, kuris pakelia virš kasdienybės, na, o kiti – meilę laiko didžiule kančia, mintis jaukiančia beprasmybe, kuri atima žmogaus laiką ir jėgas. Tačiau tai yra tik labai subjektyvus ir netgi, galima sakyti, pernelyg kategoriškas mąstymas. Juk be meilės džiaugsmo nei vienas negalėtų patirti ir meilės kančios. O be kančios juk neateina stiprybė ir džiaugsmas. Tad visa tai tarpusavyje susiję ir leidžia suvokti esminę tiesą – meilė gali būti ir kančia, ir stiprybė. Meilė gali aprėpti šias dvi reikšmingas sritis ir paversti meilę įvairiapusiu jausmu, kuris figūruoja mūsų gyvenimuose, norime mes to ar ne. Tokias idėjas reprezentuoja ir daugelis literatūros kūrinių. Taigi literatūrine patirtimi remiantis, šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai įrodoma mintis, jog meilė iš tiesų gali būti ir kančia, ir stiprybė.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Meilė gali būti ir kančia, ir stiprybė.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai