Pasiaukojimo tema graikų mitologijoje ir šiuolaikinėje kinematografijoje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3

Aprašymas:

Pasiaukojimas – tai ko gero pats sudėtingiausias procesas žmogaus gyvenime, jeigu tik jam tenka su tokiu susidurti. Taip yra todėl, kad pasiaukojant neretai tenka rizikuoti savo gyvybe ir ramiu gyvenimu. Pasiaukojimas reikalauja stojiškumo, savanoriško bei svaraus apsisprendimo. Pasiaukojimas reikalauja daug ištvermės ir drąsos. Tad pasiaukojimo procesas yra ypatingas. Taigi nenuostabu, kad apie pasiaukojimo temą yra šnekama jau nuo pat seniausių laikų. Pasiaukojimo temos atspindžius galima įžvelgti tiek graikų mitologijoje, tiek šiandieninėje kinematografijoje. Beveik kiekvienoje kūrybos srityje. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis graikų mitologijos ir šiandieninės kinematografijos pavyzdžiais argumentuotai aptariama, kaip pasiaukojimo tema išryškėja graikų mitologijoje bei kaip ji išryškėja šiuolaikinėje kinematografijoje. Sykiu yra sulyginamos šios dvi sritys pasiaukojimo temos atžvilgiu. Taip sudaromos išvados, leidžiančios pamatyti, kaip kinta pasiaukojimo temos naudojimas bei pritaikymas kūriniuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 10 klasė (PUPP)

Apimtis: 750 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Pasiaukojimo tema graikų mitologijoje ir šiuolaikinėje kinematografijoje.
4 (80%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai