Skaudūs asmeniniai išgyvenimai lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Aprašymas:

Literatūra – tai yra tiesiog ideali terpė, kurioje galima perteikti savo pačius svarbiausius ir skaudžiausius jausmus. Tad būtent tai suvokiant, pastarajame amžiuje vyraujant ypač daug sudėtingų įvykių bei istorinių negandų, ne vienas lietuvių literatūros rašytojas pasinaudojo proga išreikšti savo asmeninius skaudžiausius jausmus bei parodyti viso to, kaip tam tikro istorinio liudijimo. Tad daugelis rašytojų aprašė arba neakivaizdžiai išreiškė savo kančias bei skaudžias asmenines patirtis, kurias mes tuose literatūriniuose kūriniuose galime pamatyti ir šiandien. Tad šiame dvyliktos klasės kalbėjimo pavyzdyje kaip tik ir yra skiriama ypač daug dėmesio tokiems kūriniams. Taigi kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai, remiantis tiek rašytojų asmeninėmis patirtimis, tiek kūriniais, tiek asmeninėmis pozicijomis, aptariama, kokie skaudžiausi asmeniniai išgyvenimai išryškėja lietuvių literatūros kūriniuose. Tokiu principu kalbėjime sujungiama tautos istorijos liudijimo bei rašytojų patirčių aprašymai.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Skaudūs asmeniniai išgyvenimai lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai