Vaiko pasaulis lietuvių literatūroje.


poteme
1
poteme
2
poteme
3
poteme
4

Trumpas aprašymas:

Vaikystė yra pats gražiausias gyvenimo etapas. Jis kupinas laimės, džiaugsmo. Tačiau kartais jis būna kupinas ir gana negatyvių dalykų. Kiekviena situacija individuali ir savaip iškelianti vaiko paveikslą ir vaiko pasaulį. Tad šioje kalboje daug kalbama apie vaiko pasaulį ir jo vaizdavimą lietuvių literatūroje. Remiantis konkrečiais kūriniais pasakojamos vaikų istorijos ir jų pasaulio konceptas.

Ilgas aprašymas:

Vaikai dažniausiai yra siejami su nekaltumu. Vaikai turi dideles širdis, nes dar dažniausiai nepažįsta itin sudėtingų bei kankinančių gyvenimo situacijų, neretai paveikiančių pozityvų požiūrį į pasaulį. Tačiau tai yra labai subjektyvus požiūris į vaikus ir vyraujančias įvairias padėtis gyvenime. Vaiko pasaulis gali būti labai margas. Jis gali švytėti ir jame gali būti saugu bei gera. Tačiau vaiko pasaulis neretai gali būti ir labai tamsus, šaltas bei nemalonus. Būtent toks vaiko pasaulio vertinimas gali priklausyti nuo tėvų įtakos arba apskritai veiksnių, su kuriais susiduriama gyvenimo kelyje, atsiradimo. Bet kokiu atveju, vaiko pasaulio individualumui įtakos daro daug veiksnių. Vaiko pasaulis yra toks aktualus aspektas, kad apie vaiko pasauliui daromą įtaką bei jo atvaizdavimą, neretai kalbama ir įvairiuose literatūros kūriniuose. Juose vaiko pasaulis atsiskleidžia visomis įmanomomis spalvomis. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje, pagrindinė užduotis – remiantis įvairia literatūrine patirtimi, aptarti tai, koks vaiko pasaulis atsiskleidžia literatūroje bei kuo jis yra aktualus.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

  • išplėstinį planą;
  • skaidres;
  • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu KalbejimoTemos@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


Detali informacija

Kategorija: 12 klasė (VBE)

Apimtis: 1200 žodžiai

Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių

Informaciniai šaltiniai: Yra

Kalbėjimo planas: Yra

Skaidrės: Yra

Įvertinimas
Vaiko pasaulis lietuvių literatūroje.
5 (100%) 1 balsai

Kodėl verta pirkti iš kalbejimotemos.lt?

  • Kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės (pateiktys), galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Gausite visokeriopą pagalbą ir konsultacijas, kaip reiktų elgtis viešojo kalbėjimo metu.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!

Naujausi atsiliepimai